Pod Višňovkou 31, Praha

9:00-19:00

+420 773 715 171

Crohnova choroba

Crohnova choroba a ulcerózní kolitida jsou autoimunitní chronická onemocnění trávicího traktu, která způsobují zánětlivé procesy v různých částech trávicí soustavy. U Crohnovy choroby je to nejčastěji v oblasti spojení tenkého a tlustého střeva u Ulcerózní kolitidy jsou to vředy na sliznici tlustého střeva a konečníku.

Ve světě, především v USA a západní Evropě, se k léčbě těchto dvou onemocnění velmi osvědčila hyperbarická kyslíková terapie, která mírní nebo odstraňuje záněty ve střevě. Hyperbarická terapie je skvělý protizánětlivý prostředek, kde při tlaku v komoře od 1,5 -2,5 ATA a při dýchání téměř 100 % kyslíku, dochází k rychlému hojení střeva a léčení píštělí. Současně se i prodlužuje délka remisí se sníženou frekvencí relapsů (opakování) těchto onemocnění. Tento způsob léčby, tzv. hyperbaroxie nemá prakticky žádné nežádoucí účinky na organismus. K dispozici máme zahraniční klinické studie, které Vám na vyžádání rádi zašleme.

Proč Hyperbarická kyslíková terapie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Nulla quis diam. Vestibulum fermentum tortor id mi. Etiam dictum tincidunt diam. Integer vulputate sem a nibh rutrum consequat. Aenean fermentum risus id tortor..

R

Bezbolestná procedura

R

Optimalizace výkonu

R

Věděcky ověřená metoda

R

Urychlení hojení

R

100% přírodní terapie

R

Regenerace a omlazení

Otevřít chat
1
Dobrý den👋
Jak Vám můžeme pomoci?