Pod Višňovkou 31, Praha

9:00-19:00

+420 773 715 171

Roztroušená skleróza

Roztroušená skleróza je chronické zánětlivé onemocnění mozku, které je obvykle je diagnostikováno ve věku od 20 do 40 let. V průběhu času se RS vyvíjí do neurodegenerativního onemocnění, což vede k problémům se zrakem, kontrolou močového měchýře a pohyblivostí . Většina konvenčních léčebných postupů se zaměřuje na rané fáze onemocnění. Bohužel existuje jen málo způsobů léčby pro pozdější fáze RS.

K léčení, nebo alespoň k zastavení progresu RS se ve světě hojně využívá kyslíková terapie v hyperbarické komoře. Hyperbarická oxygenoterapie pomáhá v léčbě RS především v raném stádiu, ale využívají ji i pacienti v pozdější fázi. Např. ve Velké Británii ji trvale využívá více než 20.000pacientů. Až dvacetinásobné zvýšení množství průtoku kyslíku do mozku vede k řadě pozitivních účinků, jako je urychlení opravy poškozené tkáně, odstranění, nebo zmírnění zánětu nejen v mozku, ale i v celém organismu. Léčebná terapie téměř 100% kyslíkem se ve světě nejvíce doporučuje při tlaku v komoře 1,5 ATA a doba trvání terapie 1 hodina. K dispozici máme zahraniční klinické studie, které Vám na vyžádání rádi zašleme.

Proč Hyperbarická kyslíková terapie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Nulla quis diam. Vestibulum fermentum tortor id mi. Etiam dictum tincidunt diam. Integer vulputate sem a nibh rutrum consequat. Aenean fermentum risus id tortor..

R

Bezbolestná procedura

R

Optimalizace výkonu

R

Věděcky ověřená metoda

R

Urychlení hojení

R

100% přírodní terapie

R

Regenerace a omlazení

Otevřít chat
1
Dobrý den👋
Jak Vám můžeme pomoci?